Kancelaria prawno – doradcza
MMI Proconnect Gaj Olszewska Sp.j.

PL / ENG

Dlaczego My

Z racji posiadanego doświadczenia potrafimy analizować i projektować rozwiązania zarówno w obszarze prawa krajowego jak i europejskiego.
Naszą ofertę kierujemy do klientów biznesowych z kraju i zagranicy oraz administracji państwowych odpowiedzialnych za sektor łączności elektronicznej.
Zapewniamy wsparcie w obszarze współpracy międzynarodowej poprzez poszukiwanie możliwości współpracy firm i kreowanie nowych możliwości biznesowych na rynkach na całym świecie.
Jesteśmy prawdziwymi ekspertkami i liderkami, które zagadnieniom telekomunikacyjnym i pocztowym poświęciły zdecydowaną większość swojej kariery zawodowej, stając na czele ambitnych, unikalnych w skali kraju projektów i wyzwań.

Za zasługi dla rozwoju rynku telekomunikacyjnego i zaangażowanie byłyśmy wielokrotnie doceniane.

Magdalena Gaj

2012 - Kryształowa Antena Świata Mediów i tytuł Człowieka Roku 2012 wręczony podczas XII Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów
2012 – Nagroda INFOSTAT za Pierwszy Program Polityki Widma Radiowego
2015 – Złota Antena Świata Telekomunikacji w kategorii Człowiek Roku 2014
2015 – Złoty Medal przyznany przez Sekretarza Generalnego ITU w podziękowaniu za dotychczasowe zaangażowanie w wieloletni proces WSIS (World Summit on Information Society) oraz przewodniczenie WSIS Forum 2015.
2016 – Laureatka TOP 10 najbardziej wpływowych kobiet w nowych technologiach

Małgorzata Olszewska

2015 – Kryształowa Antena Świata Mediów w kategorii Człowiek Roku 2014
2013 - Lider Teleinformatyki